پاپ آپ

تغیر در روند تسویه حساب !!

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

با عرض سلام و درود بر شما دوستان گرامی

برای تسریع در روند انجام تسویه حساب ها و واریز مبالغ موجودی به حساب شما کاربران عزیز راه کار جدیدی در نظر گرفته شده که با توجه به بالا رفتن تعداد درخواست های تسویه حساب کاربران در روز و اینکه باعث پایین آمدن کیفیت سیستم تبلیغاتی میشود زیرا با تمرکز بر روی پرداختی ها از موضوعات اصلی که کیفیت سیستم را شکل میدهد غافل میمانیم به همین دلیل تصمیم به واگذاری تسویه حساب ها به درگاه پرداخت واسط دخلستان گرفته شد.

به این شکل که تمامی کاربران باید در سایت درگاه پرداخت دخلستان ثبت نام کرده و یک شماره حساب دریافت کنند که با حرف D شروع شده و 10 رفم دارد مانند D1111111111

(لازم به ذکر است که صرف ثبت نام و تکمیل کردن ثبت نام کافی بوده نیازی به دریافت درگاه در سایت دخلستان نمیباشد و شماره حساب را پین کد مربوط به درگاه اشتباه نگیرید.)

سپس با مراجعه به قسمت امور مالی در پنل کاربری خود در سایت پاپ آپ پلاس در قسمت مشخصات حساب در قسمت مربوط به شماره حساب دخلستان آن را وارد نمایند.

با انجام این کار من بعد با سرعتی بسیار بهتر از قبل ( تا روزی 2 الی 3 بار ) تمام موجودی شما از سیستم تسویه میشود به صورت خودکار و بدون نیاز به ثبت درخواست تسویه حساب از جانب شما و به حساب شما در سایت دخلستان انتفال داده میشود.

با توجه به اینکه تخصص درگاه پرداخت و زمینه کاری آنان در حوزه مالی و ارائه خدمات پرداخت میباشد و سرعت بسیار بالایی در انجام تسویه حساب ها دارند شما در امور تسویه حساب های خود بسیار راحت تر خواهید بود.

در ضمن میتوانید با انتخاب گزینه تسویه حساب اتوماتیک در قسمت امور مالی در سایت دخلستان از ثبت درخواست های تسویه حساب مکرر نیز و مراجعه به پنل خود در سایت دخلستان بپرهیزید و بدون نیاز به مراجعه به صورت خودکار توسط سیستم هنگامی که موجودی شما به میزان انتخاب شده توسط خودتان برسد درخواست تسویه حسابی برای شما ثبت و توسط تیم دخلستان تسویه حساب انجام میشود.

لازم به ذکر است که تمامی کاربران موظف به ساخت اکانت در سایت دخلستان و ارائه شماره حساب در پنل کاربری خود میباشند و از تاریخ 15 آذر ماه امکان ثبت درخواست تسویه حساب در سایت پاپ آپ پلاس مقدور نمیباشد و فقط موجودی کاربرانی که شماره حساب دخلستان درج نموده اند در مشخصات حساب خود ثبت نموده اند به حساب آنها در دخلستان تسویه میشود.

لطفا با همکاری خود در اجرای هر چه بهتر این موضوع در تسویه حساب سریع و دقیق تر ما را یاری نمایید.

درگاه پرداخت دخلستان : https://dakhlestan.com

 

*سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس*