پاپ آپ

نمایش اول به تنهایی 150 ریال !

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

 

 

سلام و درود بر شما دوستانی که در طول سال های گذشته با فراز و نشیب های متفاوت همراه ما بودید و به ما اعتماد کردید که بهترین شرایط را همیشه برای شما ایجاد خواهیم کرد.

خوشحالیم که به اطلاع شما میرسانیم مجدد افزایش پرداختی داریم :)

 

افزایش پرداختی نمایش 1 کاربران ویژه از 120 ریال به 150 ریال و نمایش 2 و 3 از 50 ریال به 60 ریال 

افزایش پرداختی نمایش 1 کاربران عادی از 80 ریال به 100 ریال و نمایش 2 و 3 از 40 ریال به 50 ریال

 

بیش از 20% افزایش پرداختی حاصل تلاش های مستمر جهت بهبود بازدهی تبلیغات و به طور مستقیم افزایش درآمد شما نمایش دهندگان عزیز

امیدوارم که افزایش پرداختی ها و تلاش های مکرری که در طول مدت چند ماه گذشته انجام شده مرهمی هر چند ضعیف بر فشار های اقتصادی و گرانی این روزها باشد

ولی باز هم کار به اینجا ختم نمیشود و در همین لحظه به شما اعلام میگردد که همچنان روش های جدیدی را در حال پیاده سازی میباشیم که با جواب گیری از آنها انشاالله در کمتر از یک ماه آینده مجدد افزایش پرداختی خواهیم داشت.

 البته میزان پرداختی کاربران استنائاتی هم دارد برای کاربرانی که حجم ایپی های انان غیر عادی میباشد ( ایپی های خارجی - نسبت موبایل به دکستاپ و ... ) که پس از قرار دادن کد سیستم در سایت آنها مشخص میشود.

لازم به ذکر است شرایط کاربری ویژه هم  در خبر های قبلی آمده و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاربری ویژه مراجعه نمایید و پس از احراز شرایط جهت بررسی و اعمال توسط پشتیبانی درخواست ثبت شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید : 
 
09129484181 - 02144661392 عبادی