پاپ آپ

افزایش پرداختی تا 210 ریال در ازای هر آی پی در 24 ساعت !

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

افزایش پرداختی برای بار پنجم در سیستم کسب درآمد پاپ آپ پلاس نشان دهنده میزان تعهد ما به سودآوری شما نمایش دهندکان عزیز میباشد.

 

با افتخار اعلام میکنیم که توانسته ایم شرایطی بهتر از قبل جهت پرداخت به نمایش دهندگان عزیز داشته باشیم به نحوی که : 

در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران ویژه تا 210 ریال یعنی هر نمایش 70 ریال

و

در ازای 3 نمایش از هر آی پی در 24 ساعت برای کاربران عادی تا 180 ریال یعنی هر نمایش 60 ریال 

 

پرداختی داشته باشیم که این شرایط و پرداختی فوق العاده ممکن نبود مگر با همکاری همیشگی و بسیار عالی شما دوستان عزیز که در تمامی مراحل و مشکلات پیشرفت کاری ما را همراهی کردید.

برای شفاف سازی کاربرانی که در رابطه با نمایش تبلیغات ابهامی دارند عرض میکنیم که تبلیغات پاپ آپ دارای تبلیغات سایت و محصولات و اپلیکیشن های اندرویدی در مواردی میباشد که همگی قانونی و شرعی بوده و از طرف سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس تایید شده است .

یک تبلیغ آیفرم هم موجود میباشد که در یک سری از اندروید ها دانلود میشود که درآمد آن به صورت مجموع بر تمام آی پی های سیستم اضافه میشود یعنی در ازای آن حتی در آی پی های pc هم پرداختی شما بیش از حد معمول است.

 

انشالله که تمامی کاربران رضایت کافی را داشته باشند و آن دسته از کاربرانی هم که تمایلی به نمایش تبلیغ آیفرم ندارند میتوانند به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی درخواست حذف آیفرم را نمایند که با کاهش 10 ریال از هر نمایش همراه خواهد بود .

و نکته مهم در این رابطه این است که هیچ تبلیغی یا شرایط دیگری به سیستم اضافه نشده و افزایش پرداختی بدون هیچ عوض جدیدی صورت گرفته است .

*رضایت شما سرمایه ماست*