پاپ آپ

سئوالات متداول

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس چیست ؟ سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس سایتی کاربر محور میباشد که برای ادمین سایت ها و وبلاگ ها امکان کسب درآمد از بازدیدشان و برای فروشندگان امکان نمایش تبلیغ در هزاران سایت را فراهم ساخته است و در کنار این موارد به ارسال ایمیل تبلیغاتی و اجاره دادن تبلیغات سایت های مختلف نیز مشغول میباشد.

چگونه میتوانم کسب درآمد کنم ؟ شما به سادگی و با عضویت در سایت میتوانید به بخش نمایش دهنده رفته وبسایت خود را ثبت کرده سپس کد را برداشته و در سایت خود فرار دهید و در صورت تایید سایت شما درآمد زایی شما آغاز میشود.

میزان دریافتی من به چه شکل است ؟ برای احتساب درآمد نمایش دهندگان 2 دسته کاربری عادی و ویژه موجود میباشد که هر کدام دارای پرداختی متفاوت با شرایط روز و بازدهی تبلیغاتشان میباشند.

چگونه میتوان کاربر ویژه شد ؟ در صورتی که شما ادمین یک سایت یا وبلاگ پربازدید میباشید و تمایل به همکاری دائم و تنها با سیستم ما دارید توضیحات کامل در قسمت نمایش دهنده در رابطه به کاربری ویژه را مطالعه کرده در صورت احراز شرایط کد سیستم را به مدت 48 ساعت در سایت خود قرار داده سپس پیام پشتیبانی با موضوع کاربری ویژه در پنل کاربری خود ایجاد فرمایید تا تیم پشتیبانی نسبت به بررسی سایت و پنل کاربری شما اقدام نماید.

تسویه حساب به چه صورت و در چه زمان هایی میباشد ؟ حدنصاب پرداخت سیستم ما 5 هزار تومان میباشد یعنی در صورتی که سایت شما بدون هیچگونه مشکلی باشد و اطلاعات حساب خود را ثبت نموده باشید ( کاربرانی که شماره شبا ثبت نموده باشند به صورت پایا پرداخت صورت میگیرد که بدون کارمزد بوده اما تا 24 ساعت زمان میبرد و کاربر هایی که فقط شماره کارت ثبت کرده باشند به صورت کارت به کارت برایشان تسویه به صورت آنی با کارمزد 5000 ریال کارت ملت بدون کارمزد صورت میگیرد) هر زمان که تمایل داشته باشید با ثبت درخواست میتوانید اراده خود را نسبت به درخواست تسویه حساب اعلام و در اسرع وقت تسویه حساب از جانب تیم پشتیبانی  به حساب بانکی شما انجام میشود.

پرداخت از موجودی درآمد و پرداخت از موجودی شارژ شده یعنی چه ؟ هنگام ثبت تبلیغ پاپ آپ با دو گزینه مواجه میشوید کاربرانی که آنلاین حساب خود را شارژ کرده اند باید پرداخت از موجودی شارژ شده را انتخاب نمایند ولی کاربرانی که تمایل به سفارش آی پی از موجودی پنل خود دارند باید پرداخت از موجودی درآمد را ثبت کنند.

آیا امکان ثبت سفارش برای آی پی های موبایل و تبلت و یا کامپیوتر به صورت جداگانه مقدور میباشد ؟ بله در حال حاضر بسته هایی که برای ثبت تبلیغ در نظر گرفته شده اند به صورت مجزا شامل تبلیغات موبایلی و دکستاپی میباشند.

 

سیستم کسب درآمد از پاپ آپ