پاپ آپ

سئوالات متداول

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس چیست ؟ سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس سایتی کاربر محور میباشد که برای ادمین سایت ها و وبلاگ ها امکان کسب درآمد از بازدیدشان و برای فروشندگان امکان نمایش تبلیغ در هزاران سایت را فراهم ساخته است و در کنار این موارد به افزایش ممبر تضمینی کانال های تلگرام و ارسای ایمیل تبلیغاتی و اجاره دادن تبلیغات سایت های مختلف مشغول میباشد.

چگونه میتوانم کسب درآمد کنم ؟ شما به سادگی و با عضویت در سایت میتوانید به بخش نمایش دهنده رفته وبسایت خود را ثبت کرده سپس کد را برداشته و در سایت خود فرار دهید و در صورت تایید سایت شما درآمد زایی شما آغاز میشود

میزان دریافتی من به چه شکل است ؟ کاربران عادی در هر 24 ساعت از 3 نمایش برای هر آی پی تا 150 ریال و کاربران ویژه تا 180 ریال کسب درآمد میکنند.

چگونه میتوان کاربر ویژه شد ؟ در صورتی که شما ادمین یک سایت یا وبلاگ پربازدید میباشید و تمایل به همکاری دائم و تنها با سیستم ما دارید د قسمت پشتیبانی تیکتی به موضوع کاربر ویژه ارسال نمایید تا سایت یا وبلاگ شما بررسی شود.

تسویه حساب به چه صورت و در چه زمان هایی میباشد ؟ حدنصاب پرداخت سیستم ما 5 هزار تومان میباشد یعنی در صورتی که سایت شما بدون هیچگونه مشکلی باشد و اطلاعات حساب خود را ثبت نموده باشید ( کاربرانی که شماره شبا ثبت نموده باشند به صورت پایا پرداخت صورت میگیرد که بدون کارمزد بوده اما تا 24 ساعت زمان میبرد و کاربر هایی که فقط شماره کارت ثبت کرده باشند به صورت کارت به کارت برایشان تسویه به صورت آنی با کارمزد 5000 ریال کارت ملت بدون کارمزد صورت میگیرد) و در قسمت اطلاعات شخصی در پنل کاربری میتوانید حد نصاب خود را بالا برده برای مثال بر روی 50 هزار تومان قرار دهید تا هر زمان به حد نصاب شما رسید در لیست تسویه جساب قرار بگیرید و به محض رسیدن به حدنصاب در لیست تسویه قرار میگیرید نیازی به درخواست شما نیست.

پرداخت از موجودی درآمد و پرداخت از موجودی شارژ شده یعنی چه ؟ هنگام ثبت تبلیغ پاپ آپ با دو گزینه مواجه میشوید کاربرانی که آنلاین حساب خود را شارژ کرده اند باید پرداخت از موجودی شارژ شده را انتخاب نمایند ولی کاربرانی که تمایل به سفارش آی پی از موجودی پنل خود دارند باید پرداخت از موجودی درآمد را ثبت کنند.

آیا امکان ثبت سفارش برای آی پی های موبایل و تبلت و یا کامپیوتر به صورت جداگانه مقدور میباشد ؟ آری تنها کافیست پس از ثبت سفارش تیکت بزنید و درخواست خود را مطرح کنید و مابه تفاوت آی پی های موبایل و تبلت را پرداخت نمایید.

سیستم کسب درآمد از پاپ آپ