پاپ آپ

نمایش دهنده

((بسمه تعالی))

سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس با هدف بهبود وضعیت تبلیغات تحت وب و افزایش سود وبمستران عزیز به صورت گسترده از تمامی وبمستران آی پی ها را با قیمت های مناسب به صورت سیستمی و دائمی اجاره مینماید به شکلی که دیگر نیازی نیست وبمستر به فکر تبلیغات سایت و درآمد باشد و فقط به فکر افزایش تعداد آی پی های سایت خواهد بود و به سادگی پرداختی های منظم و دائمی را از سیستم خواهد داشت به امید رشد روز افزون سایت های ایرانی. ( از تمامی پیشنهادات و انتقادات و نظرات دوستان عزیز فدردانی و مورد توجه قرار خواهد گرفت )

در حال حاظر فقط تبلیغات پاپ آپ موجود است ولی به زودی تبلیغات بنری در تمامی سایز ها و پست ثابت و تبلیغات پاپ باکس نیز به سیستم اضافی خواهد شد.

مورد بسیار مهمی که برای منفعت هر چه بیشتر وبمستران عزیز مد نظر گرفته ایم امکان زیر مجموعه گیری است به این صورت که :

*هر شخص در پنل اختصاصی خود در سایت پاپ آپ پلاس دارای لینک زیر مجموعه گیری است و میتواند به 1-صورت لفظی سایت را به دوستان خود معرفی و لینک زیرمجموعه گیری اختصاصی خود را به او بدهد 2-یا بنر های زیرمجموعه گیری را که در قسمت مربوطه قرار داده ایم در سایت خود گذاشته و لینک زیرمجموعه گیری اختصاصی خود را به آن بدهد و هر کس که از طریق آن بنر وارد سایت شود و تا ده روز بعد در سایت ثبت نام کند به عنوان زیر مجموعه شما محاسبه میشود.

درآمد حاصل از زیر مجموعه گیری : 10% پورسانت از درآمد زیر مجموعه های شما توسط سیستم به پنل شما اضافه میشود

مثال : زیرمجموعه شما 10 هزار تومان درآمد داشته است در این حال 10% برابر با 1000 تومان خواهد بود. 10 هزار تومان به حساب زیرمجموعه شما به عنوان درآمدش واریز و 1000 تومان هم برای شما واریز میشود. 

*سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس*