پاپ آپ

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق پاپ آپ وب

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام

سلام و درود بر شما دوستان و همراهان گرامی

مفتخریم اعلام نماییم با توجه به تغیرات و پیاده سازی سیستم های لازم جهت نمایش صفحات کسب و کارهای اینستاگرامی از این لحظه و برای اولین بار امکان افزایش فالوور از طریق تبلیغات پاپ اپ وبسایت با بهترین سرعت و بازدهی (متفاوت با تبلیغات پاپ اپ اپلیکیشن ها و .... که تا به امروز مرسوم بوده است) در سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس مقدور میباشد.

 

 

نحوه کار سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس در جهت افزایش فالوور اینستاگرام :

 

ما در پاپ آپ پلاس به عنوان یک سیستم تبلیغاتی کار بهینه سازی کمپین های شما، افزایش سرعت رشد کسب و کار شما و همچنین افزایش رسانه های در دسترس شما را انجام میدهیم. به این صورت که وبمستر هایی که تمایل به کسب درآمد از وبسایت های خود را دارند پس از ثبت وبسایت خود در سیستم پاپ آپ پلاس و قراردادن کد سیستم در سایتشان به ما این اجازه را میدهند که تبلیغات سایت آنها از طریق سیستم به نمایش درآوریم.

تبلیغاتی که از طریق ما در سایت نمایش دهندگان نمایش داده میشود تبلیغات پاپ آپ میباشد که در بستر های متفاوت دسکتاپ و موبایل با هدفمندی های متفاوت نمایش ایرانی و غیر ایرانی، تمام صفحه یا کوچک، وبسایت یا اپ یا جهت افزایش فالوور اینستاگرام و ... قابل اعمال میباشد.

 

روش افزایش فالوور اینستاگرام از طریق سیستم تبلیغاتی پاپ اپ پلاس :

 

همانطور که در توضیحات بالا روش کار سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس برای شما توضیح داده شد. میدانید که میتوانیم در سیستم، تبلیغ پاپ اپ در بستر موبایل با هدفمندی نمایش تبلیغ اینستاگرام تعریف نماییم به این صورت که کاربر پس از وارد شدن به سایت نمایش دهنده ( سایتی که در سیستم پاپ اپ پلاس ثبت شده و کد سیستم ما در سایت آن وجود دارد و ما میتوانی تبلیغات را در آن سایت به نمایش بگذاریم ) از طریق مرورگر موبایل و کلیک بر روی صفحه یک صفحه پاپ آپ برای آن باز میشود ( با توجه به تنظیمات فنی انجام شده به جای باز شدن پیج شما در مرورگر کاربر برای افزایش فالوور به صفحه شما در اینستاگرام ارجاع داده میشود ) و پیج اینستاگرامی شما را مشاهده مینماید پس از مشاهده بیوگرافی تنظیم شده ، ظاهر و محتوای پیج شما تصمیم میگیرد که آیا پیج شما را فالو کرده یا در نهایت بدون فالو کردن از پیج شما خارج شود.

نکته : در سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس بیش از 12000 سایت نمایش دهنده ثبت شده است که امکان تعریف تبلیغات در آنها برای ما وجود دارد و این امکان را به ما میدهد که تبلیغات شما را در لحظه در حجم گسترده ای از وبسایت ها به نمایش بگذاریم.

 

 

مزایای افزایش فالوور اینستاگرام از طریق پاپ اپ پلاس :

 

1- در دسترس داشتن حجم گسترده ای از نمایش دهندگان و امکان نمایش تبلیغ شما به صورت همزمان در تمامی آنها

2- افزایش فالوور صفحه اینستاگرام شما با به نمایش گذاشتن آن به  بیش از 180.000 الی 220.000 نفر برای جذب حدود هزار فالوور ( با توجه به موضوعات متفاوت عمومی و تخصصی )

3- افزایش پروفایل ویزیت و بازدید پست های صفحه شما که باعث ارجاع پست های شما به اکسپلور اینستاگرام شده و باعث میشود در طولانی مدت نیز به صورت غیر مستقیم افزایش فالوور در صفحه شما انجام شود.

4- افزایش فالوور کاملا واقعی و اختیاری از طریق روشی نوین که تا به حال پیاده سازی نشده است ( دقت داشته باشید همانطور که در بالا هم ذکر شد تبلیغات از طریق پاپ آپ وبسایت انجام شده و با تمام روش های قدیمی پاپ آپ اپلیکیشن ها و ... کاملا متفاوت بوده و بازدهی کاربران بسیار بیشتر میباشد )

5- ریزش بسیار پائین پس از اتمام پکیج افزایش فالوور چرا که تمامی کاربران با میل و اراده خود پیج شما را فالوو کرده اند.

چرا باید افزایش فالوور اینستاگرام خود را به پاپ آپ پلاس بسپاریم ؟

 

بیش از دوازده هزار وبسایت ثبت شده به عنوان نمایش دهنده

بیش از یکصد هزار کمپین موفق در طول 6 سال گذشته فعالیت سیستم

هدایت روزانه بیش از 4 میلیون نمایش تبلیغ

گزارش گیری دقیق و بهینه سازی لحظه ای کمپین های شما

 

 

 

نحوه ثبت سفارش :

 

شما میتوانید در صورت تمایل به ثبت تبلیغ افزایش فالوور پس از ورود یا ثبت نام در پنل کاربری به قسمت تبلیغ دهنده مراجعه نموده و کمپین مورد نظر خود را با توجه به هزینه و تعدادی که در نظر دارید ثبت نمایید ( در نظر داشته باشید چه تعداد نمایش نیاز دارید و سپس شارژ آن را از قسمت مالی انجام داده، تبلیغ خود را ثبت کنید )

هزینه افزایش فالوور با توجه به موضوعیت صفحات و میزان نمایشی که باید برای آن انجام شود کاملا متفاوت میباشد، به این صورت که ممکن است یک پیج فروشگاهی دو برابر یک پیج فان نیاز به نمایش داشته باشد.

برای محاسبه حدودی هزینه 1 کا فالوور اینستاگرام باید در نظر داشته باشید طبق تجربه 180 هزار الی 220 هزار نمایش پاپ آپ موبایل لازم میباشد.( تجربی بوده و بر اساس پیج هایی که انجام شده است بیان میشود و تعهدی نسبت به این اعداد نخواهیم داشت )

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :

021-44662027 شنبه الی چهارشنبه 9 الی 18

پشتیبانی 24 ساعته تلگرامی