پاپ آپ

تبلیغات اپلیکیشن جهت افزایش نصب

((بسم الله الرحمن الرحیم))

 

 

تبلیغات نصب اپلیکیشن چیست؟

 

در تبلیغات نصب اپلیکیشن‌های موبایل یا نصب تضمینی اپلیکیشن، به ازای هر نصب پرداخت هزینه صورت می‌گیرد و به همین دلیل است که می‌توانید از اثربخش بودن سرمایه‌ای که صرف تبلیغات کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. تبلیغات نصب اپلیکیشن در فضاهای مختلف دیجیتال انجام می‌شود، اما اگر قصد افزایش تعداد نصب و تعداد کاربران را دارید، از تبلیغات نصبی پر بازده در فضای وب استفاده نمایید که به صورت مستقیم به کاربران وبسایت هایی که در سایت های با موضوع فعالیت شما در حال گردش میباشند نمایش داده میشود.

 

 

مزایای همکاری با پاپ اپ پلاس جهت افزایش نصب اپلیکیشن :

 

تبلیغات هوشمند و اثرگذار

هدفمند سازی کمپین های تبلیغات و دسترسی به مخاطبان هدف

مدیریت دائمی کمپین های تبلیغاتی و بهینه سازی آن ها

جلوگیری از تقلب و مبارزه با آن

ارائه داده ها و آمارهای شفاف کمپین ها

 

 

تعرفه تبلیغات نصب اپلیکیشن در سیستم تبلیغاتی پاپ آپ پلاس :

 

هزینه نصب اپلیکیشن ها پس از مشخص شدن وضعیت نکاتی در که ذیل گفته شده است تعیین میشود ولی به طور میانگین بین 800 تومان الی 1800 تومان هر نصب متغیر میباشد.

1- حجم اپلیکیشن : با توجه به اینکه تبلیغات آیفریم نصب اپ در وبسایت ها به کمک فایل apk   اپلیکیشن انجام میشود حجم یک اپلیکیشن تاثیر به سزایی در تعیین قیمت ایفا میکند.

2- موضوع فعالیت اپلیکیشن : هرچه حوزه و صنعتی که اپلیکیشن در آن فعالیت می‌کند، کوچک‌تر باشد و مخاطبان کمتری داشته باشد، جذب کاربر سخت‌تر است و در نتیجه، ممکن است هزینه هر نصب بیشتر باشد

3- تعداد درخواست نصب در بازه زمانی مشخص : در صورتی که شما قصد افزایش تعداد نصب اپلیکیشن را در مدت زمان کوتاهی داشته باشید، جذب کاربر سخت‌تر و در نتیجه، هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت.

4- آمارگیر اپلیکیشن : به دلیل جلب رضایت و اعتماد شما همراهان گرامی و جلوگیری از ایجاد هرگونه شبهه ملاک شمارش نصب ها انجام شده آمارگیر خود اپلیکیشن شما بوده و با توجه به تفاوت آماری شمارنده های مختلف این مورد نیز در قیمت هر نصب تاثیر گذار میباشد.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :

021-44662027 شنبه الی چهارشنبه 9 الی 18

پشتیبانی 24 ساعته تلگرامی